Construction - About Us

Hakkımızda
1OCAK 2019 tarihinde spor ve sanat severlerin bir araya gelerek kurmuş oldukları AcademiA SPOR ve SANAT AKADEMİSİ faaliyetlerine başlıyor... AcademiA, spor veya sanata ilgi duyan bütün bireylere yıl boyunca kaliteli bir eğitimi sağlamak ve entelektüel değerleri aşılamak için Gaziantep’te filizlenmeye başlıyor. Kurucularımızın uluslararası ve ulusal spor ve sanat organizasyonlarını örnek alarak hayata geçirdiği akademimiz, çeşitli yaş kategorilerindeki bireylere ihtiyaç duydukları seviyedeki spor ve sanat eğitimini sağlama konusunda benzersiz bir fırsat sunmaktadır.
Neden?
AcademiA "Okul Dışı Eğitim Kurumudur"

AcademiA öyküsü Platon’un öğrencileriyle birlikte kurmuş oldukları academiasına dayanır. Bizde dünyamız için “Okul Dışı Eğitim Kurumu Konsepti” ile bireylerin eğitim alanında tüm ihtiyaçlarına cevap verebileceğimiz eğitim organizasyonu yapmaya karar verdik. AcademiA ailesi, kendisine güvenen, yenilikçi, teknolojiyi branşları ile bütünleştiren, güler yüzlü, üretken ve çalışkan eğitmenlerden oluşur. AcademiA’dan hizmet alan bireyler kendilerini özel ve şanlı hissederler. Çünkü bizim için her birey değerlidir.

Vizyonumuz
AcademiA Spor ve Sanat Akademisi olarak ailemizin her bir üyesini dünyaya katkı sağlayacak yaşam becerileri ile donatarak günümüzde ve gelecekte tüm dünyadaki canlıların hayatlarına olumlu yönde değer katacak bireyler yetiştirmek.
Misyonumuz
AcademiA Spor ve Sanat Akademisi olarak ailemizin her bir üyesinin kendilerine özgü niteliklerini yitirmeden; Etik ve ahlaki değerlere sahip, doğaya ve çevresine duyarlı, tüm kültürlere ve farklılıklara saygılı, kendini geliştiren, kendine güvenen, cesaret sahibi, bütünlüğü benimseyen, işbirliğine açık, doğruluktan ödün vermeyen, azim ve kararlıkla mücadele isteğinden vazgeçmeyen, takım disiplinden kopmayan, yardımlaşan ve hepsinden önemlisi başarı ve başarısızlığı sindirebilen ve bütün bu özellikleri cinsiyet ayrımı gözetmeksizin tüm ailemize benimsetmek.
Amacımız
  • Atatürk ilke ve inkılapları ışığında çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilecek spor, eğitim ve sanat atılımı gerçekleştirmek.
  • Özgür düşünce sahibi bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak. Bireylerin yaşamı boyu spor, eğitim ve sanat faaliyetlerini yapmasına fırsat sağlamak.
  • İlimizin ve ülkemizin sporuna, eğitimine ve sanatına değer katmak.
  • İlimize, dünya standartlarında kaliteli ve kullanışlı bir akademi merkezi kazandırmak.

Kadromuz

Alanında uzman deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

TESİSLERİMİZ

UYGAR OKULLARI SPOR SALONU

Bizi Takip Edin!

Güncel Kalın

Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip edebilir güncel etkinliklerimizden ve kampanyalarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.